Results 1 to 8 of 8

Thread: Laller 318i E36 Sedan Dunkelgrüne II

Junior Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss

Laller 318i E36 Sedan Dunkelgrüne II

Saját Építés...

Megvétel:

Hosszas keresgetés után és qp szerelem ide vagy oda mégis egy sedanra esett a választásom! Tetszik a sziíne tudom mi a baja és 100.000 FT volt... Több nem is kell jó alap fõleg hogy amiket meg kell csinálnom rajta azt egy magyaron is meg kell vásárlás után.... Karbon fólia mindenütt tunerkedés ittis ott is de hát köztudott hogy a tunerek szeretik az autóikat így erre is vigyáztak.... Motorikusan meg mindegy mert úgy is kibontom és kottára rakom az 1.6 kicsi a 2.0 már sok a hétköznapokra marad az 1.8 m43

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Rendszámozás

Hát mint minden autónál ennél is gond volt a futómûvel, káros anyaggal, fékekkel, indexek ugye festve voltak stb így rá is ment azonnal 300.000Ft Fékek gyáriak, futómû gyári sport, lambda, indexet meg gyors bontóbol 2000ft ért....

Külsõ simíttások az É száj ízem szerint:

Az elejébe szerettem volna egy gyári ködlámpát de ahhoz ezeket a szarokat kellett eladjam aztán mikor fotoztam eladáshoz rájöttem hogy ez gyári csak a balfasz rá ragasztotta az üveggömböt! Na ezért volt ilyen szar fénye Valamint nem tetszett annyira a sárga index úgy hogy csere depo fehérre mint a lámpám is.... Persze a veséket is felújítottam :P

Karbón gecc

Az egész autó karbon fóliás volt ittis ottis még a légbeömlõk is az utastérben Ennyi ideje volt a baromnak de hát több mint 3 munkanap és eltakarítottam valamint a vicces m3-as dísz légbeömlõket is :P

Kipufogó

Nem lövöm le a poént az elsõ képen látszik milyen kipufogóval ment át KPM-en röhögjetek csak ez volt az elsõ gondolat hogy leszaggatom de nem találtam rá normálisat míg végül Feri barátom megbontott a kedvemért egy rendszert és a végdobot sikerült 20e ft ért megvásárolnom tõle ami egy Bastück e36 316,318 í típusokra való a hangja kegyetlen szép nem az üvöltõs pont olyan erõs hangot ad amilyen az autó is.... Valamint kapott olajat lég szûrõt, NGK gyertyákat és egy zavarszûrõs gyertya kábel szettet amit netten egy 318i rõl bontva szerváltam 10e ft ért. Az önindító megadta magát úgyhogy Divinyi 40 papír és gyári új

Ezen lehet röhögni :P

Zene és apróságok:

A zenét ideiglenesen kicseréltem a képen láthatókra plusz egy hangváltós JBL mély ládára ez az opció még változni fog majd... Valamint apróságokat csináltam rajta mint a törött taposó elem 1500ft bontóból meg az elején a horpadás lett eltüntetve átnézve minden ...
    Késöbb jelentkezek egy komplett kasznizással az ablakok gumi biszbaszok cseréjével hátsó tárcsás híd beépítésével is addig pacsi és gyûjtögetés :P

Eddigiek :D

Szóval jó ideje nem írtam ez még nem jelenti azt hogy nincs változás csak fel újítottam a stab rúd tartóját meg lengõkart meg motort meg hûtõt meg kapott egy bõr belsõt meg crunch telepítést úgyhogy majd jelentkezek