Page 97 of 97 FirstFirst ... 4787959697
Results 961 to 966 of 966

Thread: Csatis1 - a Tábornok végül mégis M3 Touring lett

Senior Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss
    Quote Originally Posted by Laleeboy
    Quote Originally Posted by csatis1
    Ideje kicsit leporolni a billentyûzetet, jó régóta nem írtam már ide...

Végül Tábornok mégis M3 Touring lett, megkapta az S54-et 6os kézivel. Aki Instán már látta (@e46_s54_m3_touring) annak persze nem újdonság.

Nemsoká elkezdem felrakni a fejleményeket, de nem akarom csak egymás alá hajigálni a fotókat, még Boci kinyír mint a legutóbb a fekete M3 coupe balosításnál...

Egy kis teaser:
    Na végre már alig vártam

Képeket még Még MÉG MÉG
    Jól van jól van, jönnek hamarosan... :wink: ::

Na akkor hol is fejeztük be?
    Kívül kész volt, jöhet a motor mizéria.

Az M57N projektet félretettem, hiába a nagy potenciál. Megcsináltam kultúráltan és eladtam.

Ezután kirepültem angliába,

és hoztam be lábon angliából egy 2001-es carbon black SMG E46 M3-at. Benne minden földi jó, napfénytetõt és rolót kivéve, de azért szar is volt benne rendesen - miért kellett Nitrót rakni bele? Nem is értem. +80LE, mérési papírt is megkaptam, 423LE NOS-al. Minden mûködött a kocsin ahogy kell, de azért fostam hogy tönkretette a nitro. Szerencsére a gazdi nem töltögette állandóan a palackot...

Na mindegy. Hazaért. Simán.

Kiárultam belõle egy csomó cuccost, kasztni elemeket, lámpákat, bõrbelsõt, kerekeket, féket, és hoztam még egy E46 M3at angliából.
    Ez már kicsit érdekesebb volt. Manual, de sok a méter. Ellenben olyan gyönyörûen jár a a motorja mint egy álom. Nincs vanos vagy lánc hang, szelephézag patent. Kevés extrás, de kívül belül látszott a kocsin a gondos gazda. Ülések, beltér elemek igényesek, nem összekaristolt leharcolt szemetek voltak, plusz hagyott benne az elõzõ tulaj mintegy 30 fontot apróban, a kocsi minden kárpitja alatt. De tényleg. Még a csomagtérben a defektjavítós szivacs alatt is találtam legalább 3 fontot...

Így aztán a manualt választottam donornak, nekiálltam a donor kocsiból is kiszerelni a felesleges dolgokat. Viszont hazaúton Ausztriában az éjszaka közepén Tesómmal arra jutottunk, hogy meg kellene tartanom az SMG M3-at, alias "Nitro". Szóval ha Tábornok elkészül, indul egy új történet...

Ja igen, közben építkezek is... :shock:

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál
    Quote Originally Posted by csatis1
    Na akkor hol is fejeztük be?
    Kívül kész volt, jöhet a motor mizéria.

Az M57N projektet félretettem, hiába a nagy potenciál. Megcsináltam kultúráltan és eladtam.

Ezután kirepültem angliába,

és hoztam be lábon angliából egy 2001-es carbon black SMG E46 M3-at. Benne minden földi jó, napfénytetõt és rolót kivéve, de azért szar is volt benne rendesen - miért kellett Nitrót rakni bele? Nem is értem. +80LE, mérési papírt is megkaptam, 423LE NOS-al. Minden mûködött a kocsin ahogy kell, de azért fostam hogy tönkretette a nitro. Szerencsére a gazdi nem töltögette állandóan a palackot...

Na mindegy. Hazaért. Simán.

Kiárultam belõle egy csomó cuccost, kasztni elemeket, lámpákat, bõrbelsõt, kerekeket, féket, és hoztam még egy E46 M3at angliából.
    Ez már kicsit érdekesebb volt. Manual, de sok a méter. Ellenben olyan gyönyörûen jár a a motorja mint egy álom. Nincs vanos vagy lánc hang, szelephézag patent. Kevés extrás, de kívül belül látszott a kocsin a gondos gazda. Ülések, beltér elemek igényesek, nem összekaristolt leharcolt szemetek voltak, plusz hagyott benne az elõzõ tulaj mintegy 30 fontot apróban, a kocsi minden kárpitja alatt. De tényleg. Még a csomagtérben a defektjavítós szivacs alatt is találtam legalább 3 fontot...

Így aztán a manualt választottam donornak, nekiálltam a donor kocsiból is kiszerelni a felesleges dolgokat. Viszont hazaúton Ausztriában az éjszaka közepén Tesómmal arra jutottunk, hogy meg kellene tartanom az SMG M3-at, alias "Nitro". Szóval ha Tábornok elkészül, indul egy új történet...

Ja igen, közben építkezek is... :shock:

Jó helyen laksz hogy csak úgy "teremnek" az E46 M3-ak
    Ha nem fér el akkor hozhatod hozzám is

Quote Originally Posted by Laleeboy
    Jó helyen laksz hogy csak úgy "teremnek" az E46 M3-ak
    Ha nem fér el akkor hozhatod hozzám is
    Lassan eltûnnek, végül csak egy maradhat, de arról majd egy külön történetben. ::

Az indulás pillanatai ::

Elsõ kör, donor szétszerelés.

Voltak sajnos problémák, amiket orvosolni kell(ett), mint például porladozó hûtõ és behajtásnál olajat eresztõ diffi...

Sajnos a hûtõbõl ilyen dizájnos banán alakút hoztak, de ez sajnos nem passzolt ebben a formában, így kicseréltettem egyenes verzióra

Ennyi maradt, futómûvel, hogy könnyebben mozgatható legyen...