Results 1 to 8 of 8

Thread: Royal Service - Fényezõ és Lakatos mûhely Budapest XI.

Guest

Royal Service - Fényezõ és Lakatos mûhely Budapest XI.

Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss
    Sziasztok!

Hát akkor ide is betesszük! Légyszi tudnátok ajánlani egy jó autó kárpitost Borsodban (inkább Miskolc környéki) vagy itt Budapesten aki szépen dolgozik? Nem kell h.olcsó legyen de viszont az a munka amit a keze közül kiad az tényleg megérje azt a pénzt amit az ember kiperkál érte.

Köszi elõre is!

Guest
    Nem ismerünk sajnos ilyen céget.

Senior Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss
    Quote Originally Posted by Bodri E36
    Sziasztok!

Hát akkor ide is betesszük! Légyszi tudnátok ajánlani egy jó autó kárpitost Borsodban (inkább Miskolc környéki) vagy itt Budapesten aki szépen dolgozik? Nem kell h.olcsó legyen de viszont az a munka amit a keze közül kiad az tényleg megérje azt a pénzt amit az ember kiperkál érte.

Köszi elõre is!
    Putnokon tudok egyet. Referenciának nézd meg a galériámat. Az még a régi autóm, de annak az ülései teljesen át lettek kárpitozva, azt õ csinálta. A mostaniban az ajtókárpitokat bõrözte. Olcsón dolgozik és nagyon szépen.

Senior Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss
    Hello!

Azt szeretném kérdezni ennél a Royal Service-nél E30-on 2 küszöb és két elsõ padló csere kb. mennyibe kerülne ?
    Én egri vagyok, de egyenlõre itt nem találtam megbízható mesterembert.
    A lényeg, hogy én nem 1 évre akarom megjavíttatni a kasznit, ezért ha Budapestre kell vinnem az autót, hogy rendesen csinálják meg akkor legyen. Mondjuk a csillagászati árakat nem tudom megfizetni, meg ha valamiért ki is adnám a sok lóvét azok a minõségi original teile kaszni elemek lennének.

Köszi!
    Üdv,
    Gábor

Junior Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss

BMW E23

Sziasztok!
    megörököltem apám bmw e 23-as 732-esét, azt szeretném tudni, kb mennyibe fájna egy részleges fényezés, és esetleg kisebb lakatosmunkák.
    És még egy kérdés.
    Nem tud valaki egy kárfelmérõt, mivel az azthiszem hasznos lenne a kocsi szempontjából, mivel én még nem értek annyira hozzá, csak mechanikai és ergonomikai dolgokat csináltam/csinálok rajta, pl csomagtartó zárcsere, belsõ tér összeszerelése.
    Ha tud valaki egyet Bp. környékén légyszi szóljon.
    mondjuk még nem annyira aktuális, mivel 15 vagyok, és meg nem vezethetek, de nyáron szeretném kipofozni.
    Kösz elõre is

Member Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss

Bmw e46 coupe

hello

tele van rakva a tank és a mutató megse mozdul és computer sem érzékeli mi lehet a baja
    köszi

Banned Site AdminKiemelt hirdetõRedneck Boss
    Sziasztok!
    Segitsetek! E39 hátsó ajtaját nem tudom kinyitni se belülrõl,se kívülrõl! Ugye nem kell csúnyán bontani,hogy hozzáférjek a zárhoz?